Domácí procvičování:

Zde najdete materiály vhodné k procvičování učiva během uzavření škol z důvodu epidemie koronaviru.

Při plnění zadaných úkolů můžete volit tyto doporučené postupy:

1) Přiložené soubory si můžete stáhnout, vytisknout a dále s nimi pracovat.

2) Přiložené soubory si můžete stáhnout a vyplnit je v příslušném programu (např. MS Word) a poté je vyplněné odeslat na email milhostov.domacivyuka@seznam.cz. Tímto způsobem učitelé získají nejlepší zpětnou vazbu a mohou rychle reagovat. Zároveň není potřeba vlastnit tiskárnu.

3) Můžete se přiloženými soubory inspirovat a tvořit si vlastní materiály.

4) Můžete využít i různé podpůrné internetové stránky, se kterými se žáci již setkali a umí s nimi pracovat. Tyto programy slouží především k procvičování již probraného učiva. Nabídku těchto programů apod. najdete ve složce DOMÁCÍ VÝUKA - PROCVIČOVÁNÍ ON-LINE.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete se na nás obrátit. Přejeme hodně zdraví a sil v tomto náročném období.

s pozdravem

učitelé ZŠ a MŠ Milhostov :-)